15

Monday, October

Kancelaria adwokacka Kraków i kancelaria notarialna Opole

Podział majątku Warszawa
 /  /  / Podział majątku Warszawa
Podział majątku Warszawa

Podział majątku Warszawa

Podział majątku Warszawa
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Zastanawialiście się, co byście zrobili kiedyś w sytuacji, gdy wasza matka przepisuje majątek tylko jednemu z braci, czy jednej ze sióstr? Na pewno nie bylibyście zadowoleni.
Otóż, niestety ostatnio znalazłem się w takiej sytuacji. Moja mama zapisała wszystko mojemu bratu. Mi nic się nie dostało. To nie był sprawiedliwy podział majątku warszawa. Jestem i będę chyba dalej ogromnie zły. W końcu zawsze mama mogła liczyć na moją pomoc, zawsze ją odwiedzałem, a tera po prostu wbiła mi nóż w plecy.
Pewnie powiecie, że to moja matka. Ale, czy gdyby jej na mnie zależało, to postąpiła by w ten sposób? Nie sądzę.
Kiedyś, gdy ja będę stał przed taką sytuacją, na pewno włożę w to trochę więcej serca i trochę więcej empatii. Nie pozwolę, aby jedno z moich dzieci czuło się skrzywdzone. W końcu miłość rodzicielska nie jest mniejsza i większa. Powinna być równa.
Do dnia dzisiejszego nie wiem, dlaczego moja matka uczyniła coś takiego. Nie wiem i nie chcę tak na prawdę już teraz wiedzieć. Nie interesuje mnie to.

Tags: trioxygen 5, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Szamba Betonowe Lesko, złomowanie auta tarnobrzeg, usuwanie graffiti toruń, biceps 34cm, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, fluorokrzemian glinu, orienteering miejski na imprezę integracyjną, drążenie foremników, Minikoparka Gorlice

About the author:

Related posts
Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego - przenośniki rolkowe Primacon - Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12 - Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21