15

Wednesday, August

Kancelaria adwokacka Kraków i kancelaria notarialna Opole

Podział majątku Warszawa
 /  /  / Podział majątku Warszawa
Podział majątku Warszawa

Podział majątku Warszawa

Podział majątku Warszawa
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Zastanawialiście się, co byście zrobili kiedyś w sytuacji, gdy wasza matka przepisuje majątek tylko jednemu z braci, czy jednej ze sióstr? Na pewno nie bylibyście zadowoleni.
Otóż, niestety ostatnio znalazłem się w takiej sytuacji. Moja mama zapisała wszystko mojemu bratu. Mi nic się nie dostało. To nie był sprawiedliwy podział majątku warszawa. Jestem i będę chyba dalej ogromnie zły. W końcu zawsze mama mogła liczyć na moją pomoc, zawsze ją odwiedzałem, a tera po prostu wbiła mi nóż w plecy.
Pewnie powiecie, że to moja matka. Ale, czy gdyby jej na mnie zależało, to postąpiła by w ten sposób? Nie sądzę.
Kiedyś, gdy ja będę stał przed taką sytuacją, na pewno włożę w to trochę więcej serca i trochę więcej empatii. Nie pozwolę, aby jedno z moich dzieci czuło się skrzywdzone. W końcu miłość rodzicielska nie jest mniejsza i większa. Powinna być równa.
Do dnia dzisiejszego nie wiem, dlaczego moja matka uczyniła coś takiego. Nie wiem i nie chcę tak na prawdę już teraz wiedzieć. Nie interesuje mnie to.

Tags: etykiety inspekcyjne na zamówienie, pantomograf Gliwice, turnabol, balayage fryzjer kraków, plisy Oświęcim, biceps 34cm, Szamba Betonowe Lesko, rodogosz ogrody, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, vetrex-v90-alphaline, Tynk silikonowy Lakma

About the author:

Related posts
wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych - Szamba Betonowe Ropczyce - Pomoc medyczna w Niemczech Helper - strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006