10

Monday, December

Kancelaria adwokacka Kraków i kancelaria notarialna Opole

Odszkodowanie za wypadek w pracy
 /  /  /  / Odszkodowanie za wypadek w pracy
Odszkodowanie za wypadek w pracy

Odszkodowanie za wypadek w pracy

Odszkodowanie za wypadek w pracy
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Byłeś świadkiem wypadku w pracy? A może sam w nim uczestniczyłeś? Pamiętaj o tym, że zawsze należy Ci się jakieś odszkodowanie za wypadek w pracy. Nawet kiedy sam sobie zawiniłeś.
Często nieprzestrzeganie przepisów BHP, jak i nieumiejętne użytkowanie maszyn kończy się wypadkami. Nie chcę sobie przypominać czasów, kiedy mój tata takim sposobem uszkodził sobie nogę. Nie wiem też do dziś, dlaczego wtedy nie starał się o odszkodowanie. Szef kazał mu wówczas twierdzić, że wypadek odbył się w drodze do pracy. Strasznie nie popieram takiego zachowania, ale mają swój rozum to niech myślą po swojemu. Ja nie będę się wtrącać, bo na pewno zaraz zostanę zbesztana. Nie potrzebuję, żeby ktoś na mnie się denerwował. Nie podoba mi się to, bo szef umył ręce mimo, że to właśnie dzięki niemu zdarzył się wypadek. Gdyby bardziej interesował się pracownikami i przeprowadzał szkolenia BHP, a także sam przestrzegał tych przepisów, na pewno inaczej by się żyło. Teraz już sprawa ucichła i nic niestety nie można zrobić.

– Najciekawsze aktualności z Gliwic i okolic
– Zwalczanie kretów Warszawa
– elektronicznym postępowaniu upominawczym
– rekonstrukcja pcl
– opróżnianie piwnic warszawa
– tablice aluminiowe Paraga Centrum
– parking przy lotnisku Modlin
– usługi detektywistyczne poznań
– dokumentacja cen transferowych lublin
– projekty czasowej organizacji ruchu warszawa

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90 - Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22 - Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00 - sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych