10

Monday, December

Kancelaria adwokacka Kraków i kancelaria notarialna Opole

Licencja detektywa
 /  /  /  / Licencja detektywa
Licencja detektywa

Licencja detektywa

Licencja detektywa
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Detektyw

Tajemnicza, mroczna muzyka, długi płaszcz w kolorze khaki, najlepiej z jak największą liczbą kieszeni, szeroki kapelusz i cygaro – tak najczęściej kojarzy się nam detektyw. Pracujący gdzieś na pograniczach społeczeństwa, tajemniczy mężczyzna, do którego udają się ludzie, którzy stracili wiarę w inne możliwości rozwiązania ich problemu. To jednak dość staromodna wizja, pasująca do najpopularniejszego fikcyjnego detektywa, Sherlocka Holmesa, o którego przygodach powstało wiele opowiadań, filmów i seriali.
Współcześnie, detektyw jest najczęściej zwykłym człowiekiem, nieważne czy kobietą, czy mężczyzną. Pracuje niezależnie, czasem współpracuje z policją. I każdy może zostać detektywem, jeśli ma takie marzenie. Wystarczy do tego licencja detektywa, która uprawnia do wykonywania najbardziej pożądanego, wolnego zawodu. Dzięki temu, Twoje życie może się diametralnie zmienić, nie musi być nudne, nie musi być w odcieniach szarości. Może być kolorowe i pełne wielu przygód. Jako detektyw możesz pomóc wielu osobom, w rozwiązaniu dręczącej ich zagadki.

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
radio taxi ketrzyn - Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00 - Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00 - mezoterapia vivaderm